ZpětÚvodní strana » Aktuality » 91,4% RODIČŮ celý život jen vyhrožují svým dětem: \'\'NIC NEDOSTANEŠ! VYDĚDÍM TĚ! VŠE ODKÁŽU CHARITĚ!\'\'. Ale jen 8,6% toto statisticky splní.
08.04.2022 10:37

91,4% RODIČŮ celý život jen vyhrožují svým dětem: ''NIC NEDOSTANEŠ! VYDĚDÍM TĚ! VŠE ODKÁŽU CHARITĚ!''. Ale jen 8,6% toto statisticky splní.

91,4% RODIČŮ celý život jen vyhrožují svým dětem: ''NIC NEDOSTANEŠ! VYDĚDÍM TĚ! VŠE ODKÁŽU CHARITĚ!''. Ale jen 8,6% toto statisticky splní.

Vyberte si sami, do které skupiny budete patřit vy!
Příslový praví: "PES, KTERÝ ŠTĚKÁ NEKOUŠE!" a přesně tyto skutečnosti bohužel platí v rodinách a vztazích mezi generacemi. Máte obavy, kdo se o Vás postará, když vše vyřešíte za života? V tomto případě zůstanete v první skupině a vztahy mezi rodinou zůstanou na bodu mrazu. Již jste měli potřebu požádat o pomoc se správou Vašeho majetku (sekání trávy, dřeva, úklidu na zahradě,  atd...) a slyšeli jste odpověď: / NENÍ TO MOJE, TAK NEMÁM DŮVOD / PŘEPIŠ TO NA MNE A POMŮŽU / NEMÁM ČAS / MÁŠ JEŠTĚ DALŠÍ DĚTI / TY JEŠTĚ ŽIJEŠ / nebo získání majetku formou citového vydírání / POKUD TO NEPŘEPÍŠEŠ, TAK NEUVIDÍŠ DĚTI, VNOUČATA /  atd... I toto má řešení, ale musíte CHTÍT! Vytvořte si u příslušného soudu CHARITATIVNÍ nebo RODINNÝ SVĚŘENSKÝ FOND a majetek zůstane těm, kdo se budou už za Vašeho života starat o Vás a o Váš majetek. V opačném případě se o Vás postará Váš svěřenský fond z plodů (nájemného) nebo majetku, který jste do něho vložil/a/li  pro další generace. V případě, že Vaše rodina (děti, vnuci, pravnuci atd...) nedostanou rozum do konce Vašeho života, můžete plnění 100% z Vašeho svěřenského fondu odkázat třeba CHARITĚ nebo URČENÍM obmyšleného/ných těsně před Vaší SMRTÍ. Do konce Vašeho života si nikdo není jistý, jestli vůbec něco dostane! Znáte lepší variantu řešení se 100% jistotou kontroly nad Vaším majetkem do konce života? Zeptejte se nás ještě DNES na možná řešení ZDARMA!

Poradíme a přijedeme diskrétně až k Vám, kontaktní formulář

Tvorba webových stránek, eBRÁNA s.r.o. Realitní software - RealBrána