Pro budoucí DĚDICE
- Náš tým specialistů vytvoří možné návrhy řešení situace, kdy jako potencionální dědic (dědicové) řešíte majetek, který Vám za života Vaší rodiče (jeden z rodičů) chtějí darovat.
- Na základě Vašich rodinných priorit vytvoříme návrhy řešení, profesionálně Vás provedeme zvoleným nejvhodnějším řešením a následnou realizací.
- Připravíme Vám, Darovací smlouvy k nemovitému majetku, Smlouvy k věcným břemenům užívání bytu, rodinného domu na dožití, výměnek. ( Rodiče darují nemovitost dětem a dále chtějí v této nemovitosti setrvat, kdy vše je zapsáno na katastru nemovitostí)
- Vaše možnosti:Servis nemovitostí, Závěť, Dědická smlouva, Svěřenský fond
Poradíme a přijedeme diskrétně až k Vám, kontaktní formulář
Další informace
Rychlé hledání
Z naší nabídky
Oddlužení ZDARMA
- insolvence
- osobní bankrot
- oddlužení manželů
- zastavení exekucí
Svěřenský fond založení
- řešení dědictví
- ochrana majetku
- převod mezi generacemi
Rychlý kontakt
Aktuality
22.12. 2025
Vánoční přání
12.08. 2025
Schválených insolvencí přibývá. Více než dvanácti tisícům lidí bylo v letošním prvním pololetí povoleno oddlužení.
Více než dvanácti tisícům lidí bylo v letošním prvním pololetí povoleno oddlužení. To je skoro o dvanáct procent víc než před rokem. Celkem je nyní v insolvenci více než 92 tisíc osob, nejčastěji v Moravskoslezském a Ústeckém kraji. Pro vstup do oddlužení ale musí nastat podmínky.
18.07. 2025
Do tříletého oddlužení lidé masově nevstupují, očekávání se nenaplnilo.
Analytická společnost InsolCentrum představila data o insolvenčních řízeních v České republice za 2. čtvrtletí 2025. Dlužníci nenaplnili očekávání a zatím do zkráceného tříletého oddlužení masově nevstupují. Jinak byl v prvním pololetí 2025 zaznamenán drobný nárůst všech typů insolvenčních řízení.



