Služby

Divize OSOBNÍ FINANCE

Finanční plán

Finanční plán v rámci osobních financí, je složitý a nekonečný souběh životních sitací, problémů a nástrah, avšak když budete plánovat a zahrnete všechna možná rizika, tak máte velký předstih před klienty, kteří neplánují a jen život prožívají ze dne na den a nepřipouštějí si situaci, že se něco může stát. Což samozřejmě nikomu nepřejeme, ale život přináší dobré i zlé a na to máme pro vás připravený EURA finanční plán osobních financí.

Divize ODDLUŽENÍ

Osobní bankrot, Insolvence

Přerostly vám dluhy přes hlavu? Máte exekuce? Nejste na to sami, můžeme vám pomoci. Řešením je vyhlásit osobní bankrot. Jedná se o zákonný způsob, jak se vypořádat se situací, kdy nejste schopni splácet své závazky. Dodáte podklady a na základě plné moci udělené  spolupracující Advokátní kanceláři  za Vás vše vyřeší ZDARMA.

PŘIJEDEME až k Vám.

Divize REFINANCOVÁNÍ

Konsolidace, sjednocení úvěrů do jedné splátky

Potřebujete snížit splátku Vašich závazků a uvěrůPokusíme se Vám připravit reálné možnosti snížení Vašich měsíčních splátek formou refinancování u jiných bankvýhodnějším úvěrovým financováním.

Divize řešení EXEKUCÍ

Vyplacení Exekucí

Pokud vám přišel nebo již máte  exekuční příkaz/y, nemusíte se bát, co vás čekáPomůžeme Vám zabránit exekutorům odebrat váš majetek. Díky našim službám se již nebudete topit v dluzích. Vyřešíme Vaši situaci rychle a snadno.

Divize REALITY

Realitní kancelář

Zabýváme se zprostředkováním prodeje nemovitostí, pronájmem objektů a jejich správou a samozřejmě poskytuje i široké právní a finanční poradenství v oblasti realit.

Divize NEMOVITOSTI

Přímý výkup Nemovitostí

Nabídněte Vaší nemovitost k přímemu výkupu za reálnou cenu. V případě záznámů na KN a případných dluhů na nemovitosti, vše rychle a profesionálně vyřešíme.

Divize SVĚŘENSKÉ FONDY a SPRÁVA

Osobní Svěřenský fond

Zachovejte Váš majetek pro další generace

Sveřenský fond Vám pomůže vyřešit vše, při převodu Vašeho majetku z genrace na generaci. Je řešením pro dědictví a nástupnictví ve všem co nyní vlastníte a ještě za života vlastnit budeteRozsáhlé možnosti pro řešení co bude, když už tady nebudu.

  • Informujte se o vhodnosti založení Vašeho Svěřenského fondu.

  • Poradíme a přijedeme diskrétně až k Vám, kontaktní formulář
Tvorba webových stránek, eBRÁNA s.r.o. Realitní software - RealBrána