ZpětÚvodní strana » Služby » Divize SVĚŘENSKÉ FONDY a SPRÁVA » Reference EURA klientů Svěřenských fondů

Reference EURA klientů Svěřenských fondů

Svěřenský fond, zakladatel Petr H., Praha

Dobrý den, jmenuji se Petr H. a pocházím z Prahy. Můj příběh je zajímavý tím, že jsem nechtěl dopadnout  jako můj starší soused o dvě patra výše. Převedl byt v hodnotě 6.000.000,- Kč na syna a zřídil si na katastru ( listu vlastnictví ) při převodu věcné břemeno dožití v převáděném bytě. Myslím si, že se to, co se stalo poté, by asi nikdo nechtěl zažít. A proto jsem se rozhodl, že nechci, aby skončil můj majetek ve špatných rukou, i když by to byl můj syn. Jak říká jedno české přísloví:  lehce nabyl lehce pozbyl.

pokračování zde

Řešení dědictví Karel a Ružena V., Pardubice

Dobrý den,děkujeme s manželem za pomoc při řešení dědictví po zemřelém tatínkovi, který nechtěl za života nic ohledně majetků řešit. Jeho slova byla až umřu, potom si dělejte co chcete a vše bude Vaše. Ještě jednou děkujeme moc děkujeme společnosti EURA, protože při řešení dědictví se objevili další dědici o keterých jsme vůbec s manželem nevěděli a málem jsme přišli o střechu nad hlavou, jen proto, že otec nechtěl nic řešit za života.

S pozdravem Karel a Růžena V.

Řešení dědictví Olga K., Přibyslav

Dobrý den,

jmenuji se Olga a příběh začíná již v ranném dětství kdy otec odešel od nás a my zůstali s maminkou sami. Nebylo to příjemné, ale člověk si zvykne a zapomene. Před časem otec umřel a jakožto nepominutelný dědic což jsme do té doby nevěděla, že takový výraz existuje mě kontaktoval notář, s oznámením o dědickém řízení.

pokračování zde

Svěřenský fond, zakladatele Rostislav a Marie P., Ostrava

Dobrý den,

děkujeme společnosti EURA za profesionální řešení naší situace v roce 2011 a taktéž v roce 2014

Přikládáme příběh, který jsme zažili pro další, kteří neví jak vyřešit majetek, když mají nepodařeného syna a snachu.

S pozdravem  manžele P.

V roce 2011 jsme s hruzou zjistili, že syn a snacha se topí v dluzích, když si k nám chodili půjčovat peníze. Ze začátku jsme netušili, že je to tak vážné. Po nějaké době přinesla pošťačka se jménem syna dopis, kde na obálce byl exekutorský úřad. My s manželkou jsme nikdy nic podobného nezažili a syn musel s pravdou ven. Sdělil nám, že splátky dluhů hradí našimi půjčkami a pokud jim ještě chybělo, tak si vzali novou půjčku.

pokračování zde

Svěřenský fond, zakladatelka Žaneta F., Jihlava

Dobrý den,

po úmrtí manžela, který si přál abych po mé smrti  vše věnovala na charitu, protože jsme neměli děti, jsem využila možnosti svěřenského fondu a vložila celý naš majetek do charitativního fondu.  Nadefinovala jsem, že po mé smrti se prodá veškerý majetek fondu a  výtěžek se použije na předem nadefinováné charitativní účely. V mém případě na dva dětské domovy.

pokračování zde

Svěřenský fond, zakladatel Bohumil T., Plzeň

Dobrý den,

předem děkuji společnosti EURA za vyřešení mé životní situace, a to rozdělení dědictví za života, kdy vše nastane až tady nebudu. Ještě jednou moc děkuji.

Můj věk se přehoupnul přes 50 let a já zjistil, že majetek, který jsem nashromáždil má vysokou hodnotu. Když se mi náhodou něco stane, tak vzniknou velké hádky a rozepře. Všem chci něco dát, a to i bývalé manželce, našim třem dětem, také součastné přítelkyni, se kterou mám další 2 děti a také něco na charitu. Našel jsem možnost na doporučení notáře, že nejvhodnější by byl vhodný svěřenský fond k rozkličování majetku přesně podle mých představ. Má představa byla, nepřevádět majetek za života, avšak až po mé smrti přesně tak, jak já si přeji. Po vysvětlení od notáře, že závět je sice dobrá, ale v mém případě dosti složitá při dědickém řízení kdy se může stát, že dědictví se potáhne strašně dlouho. Potřeboval jsem vyřešit více nemovitostí, peněžní prostředky a akcie.

pokračování zde

Recenze EURA řešení Dědictví z GOOGLE.com

Lukáš Beňovský
před 5 dny
Pozitivní: Profesionalita
Davam pet hvezd, ale minus! Diky memu novemu "bratrovi", zastupci spolecnosti EURA sverenske fondy, jsem se u dedickeho rizeni dozvedel, ze z majetku meho zemreleho otce, neuvidim ani korunu, nebot jsem se svym otcem nemel dobre vztahy.OTEC ME ZA POMOCI TETO SPOLECNOSTI VYDEDIL A ODKAZAL MAJETEK UTULKUM nebo charite, nebo buh vi, komu a co si muj otec v  palici vymyslel a vzkazal mi posmrtne pri predani 1,-Kc od zastupce pri dedickem rizeni, ze kdybych se choval jako syn, tak jsem tohoto bratra nemusel poznat,a to,ze otec umrel je vlastne me dedictvi s 1,-Kč. Tak tem svi.nim dekuju!
  • poznámka od EURA řešení Dědictví:

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi. Máte pravdu, klient je pro nás na prvním místě, proto majetek Vašeho otce byl rozdělen dle jeho přání a požadavků. S pozdravem Eura

Petr Kora

před 2 týdny
Pozitivní: Hodnota, Profesionalita, Rychlost odpovědi

Dobrý den, chtěl bych se touto cestou podělit o zkušenost s touto organizací. Za své děti jsem rovným dílem uhradil jejich dluhy, bohužel jim to bylo málo a dožadovali se dalších peněz a majetku. Po poradě se zástupcem Eura jsem nabyl informaci, jak peníze před dětmi ochránit a  přestat se vlastních dětí bát, a to darováním charitě po mé smrti. Děkuji společnosti Eura za to, co pro mě udělali, za ochotu a lidský přístup a hlavně vyřešení mého letitého problému. Vůbec jsem nečekal, že řešení bude tak rychlé a důsledné, protože od té doby mám klid na srdci. Pro ně je klient, jak se říká, až na prvním místě.

Tvorba webových stránek, eBRÁNA s.r.o. Realitní software - RealBrána