ZpětÚvodní strana » Dědictví » Služby pro zákazníky divize DĚDICTVÍ

Služby pro zákazníky divize DĚDICTVÍ

Pro řešení Vašeho dědictví za Života

  • Pomůžeme Vám ujasnit si své prioritypožadavky, jak rozdělit Vaše dědictví až tady nebudete a objektivně posoudit, zda je závěť, dědická smlouva, či svěřenský fond pro Vámi zamýšlený způsob rozdělení Vašeho dědictví za života tím nejvhodnějším řešením. Vyhodnotíme všechna rizikavýhodynevýhody i náklady související různými řešeními této situace. Díky tomu se můžete odpovědně rozhodnout a ujistit se, že jste vybrali to nejvhodnější řešení, které  bude dlouhodobě naplňovat Vaše cíle.

 ZávěťDědická smlouvaSvěřenský fond, Chci vydědit syna, dceru, manžela/kuDarovací smlouvy se zápisem na Dožití (služebnost bytu, atd..)Navrh na vklad do Katastru nemovitostí k Darovací smlouvě,Chci zřídit věcné břemeno na dožití v nemovitosti

Pro budoucí Dědice

  • Náš tým specialistů vytvoří možné návrhy řešení situace, kdy jako potencionální dědic (dědicové) řešíte majetek, který Vám za života Vaší rodiče (jeden z rodičů) chtějí darovat.
  • Na základě Vašich rodinných priorit vytvoříme návrhy řešení, profesionálně Vás provedeme  zvoleným nejvhodnějším řešením a následnou realizací.
  • Připravíme Vám, Darovací smlouvy k  nemovitému majetku, Smlouvy k věcným břemenům užívání bytu, rodinného domu na dožitívýměnek. ( Rodiče darují nemovitost dětem a dále chtějí v této nemovitosti setrvat, kdy vše je zapsáno na katastru nemovitostí)

Servis nemovitostí ZávěťDědická smlouvaSvěřenský fond

Pro Seniory

  • Pro seniory vlastnící nemovitost máme řešení, a to prodejem jejich nemovitostipřestěhování do bydlení pro seniory dle jejich představ a požadavků. Pokud prostě jen nechcete čekat, až Vám někdo, kdo Vám slíbil pomoc pomůže vše zrealizovat a pořád se nic neděje,  kontaktujte nás a domluvte si nezávaznou schůzku s naším makléřem.

Servis nemovitostíSeniorské bydleníProč založit Svěřenský fond pro Charitu?

Pro Pozůstalé

  • Náš tým specialistů vytvoří na základě Vašich zděděných nemovitostí různé možnosti jejich pronájmuprodeje, či převodu do Svěřenského fondu pro zachování pro další generace

Servis nemovitostíProč založit Svěřenský fond pro Rodinu?Rychlý výkup nemovitostí,  Pomalý prodej nemovitostí,  Rozparceluji a prodám pozemky, parcely

Poradíme a přijedeme diskrétně až k Vám, kontaktní formulář

Tvorba webových stránek, eBRÁNA s.r.o. Realitní software - RealBrána