ZpětÚvodní strana » Aktuality

Aktuality

Schopnost splácet závazky je však vyšší...

Ačkoliv všeobecně roste objem dluhů, ke konci prvního čtvrtletí mělo dluhy po splatnosti nejméně. Čechů za posledních 10 let. Výrazně se též snižuje objem dluhu ohroženého nesplácením. Podle odborníků k pozitivnímu vývoji přispívají levné úvěry i ekonomický růst, díky kterému mají rodiny lepší cash flow a mohou se snáze vypořádat se splátkami půjček. Firmy jsou zase mimořádně optimistické ohledně své budoucí ekonomické situace a nebojí se investovat do rozvoje svého podnikání.

Děkujeme p. Schůtové za další kladné ohodnocení naší společnosti. Moc si toho vážíme a přejeme mnoho štěstí do dalších let.

 Poděkování od manželů Podroužkových nás velmi potěšilo. Jsou našimi dalšími spokojenými klienty a přejeme jim v nové životě bez dluhů štěstí a klidný spánek. S pozdravem tým EURA

Dne 1.7.2017 vstupuje v platnost novela insolvenčního zákona, což vítáme, jako vstřícný krok zákonodárců k nekalým praktikám oddlužovacích společností, se kterými jsme se od roku 2009 často u našich klientů setkávali z důvodu oprav nebo vypracování nového insolvenčního návrhu.

Moc dekuji za vasi pomoc  Tomas Maceczek

Dobrý den, byla jsem oddlužněna Vaší firmou a byla jsem velmi spokojena. S Vaší pomocí jsme vše dotáhli do konce a vše dopadlo výborně. Mnohokrát Vám děkuji. Děkuji, přeji hezký den, Blümelová Bronislava
Dobrý den, chci vám touto cestou moc a moc poděkovat za pomoc při řešení oddlužení, vše došlo ke zdárnému konci a povolení oddlužení u soudu, velice se mi ulevilo a velké díky patří všem, kteří na mém žlutém šanonu pracovali a tak všem i ostatním přeji moc úspěchů v další práci. S úctou a pozdravem Naděžda Kocarová

Do exekuce upadají nejčastěji lidé mezi 35 a 45 rokem života. Čtyřicátníci jsou také skupinou s nejvyšším počtem exekucí na osobu. Vyplývá to z interních statistik společnosti APS Holding, která se zabývá správou pohledávek.


Zadluženost jednotlivců a některých firem je už tak vysoká, že se věřitelé nemilosrdně rvou mezi sebou o to, kdo dříve a kolik získá z  toho, co z majetku dlužníka ještě zbylo.

Firem se sloganem " Oddlužíme Vás" stále přibývá. Buďte proto ostražití, zvlášť když si potřebujete půjčit peníze. A pokud už jste se dostali do nekonečného kolotoče splátek a dluhů, pomůžeme vám s jejich bezpečným vyrovnáním.

Tvorba webových stránek, eBRÁNA s.r.o. Realitní software - RealBrána