ZpětÚvodní strana » Aktuality

Aktuality

Touto cestou chci poděkovat za neskutečnou ochotu a přístup k lidem. Pomohli mému švagrovi z oddlužením. Po dlouhém hledání je to jediná firma na planetě která nekouká na to jak by vás oškubala. Nemám slov jak jim poděkovat, prostě jste nejlepší v celém vesmíru. Moc a moc díky. B. Jánský

Dobrý den, děkuji vám za vstřícné jednání a ochotu. Ať se vám daří a pomůžete i dalším jako mě. S pozdravem Ježek

Včera, byla ve Sbírce zákonů vyhlášena novinka Ministerstva spravedlnosti tzv. lex covid justice. Jeho cílem je zmírnění dopadů stávající krizové situace na právnické osoby, podnikatele, účastníky soudních řízení, dlužníky a dlužníky v exekuci či oběti trestných činů. "Lex covid justice" úspěšně prošel celým legislativním procesem. Všechny změny začínají platit okamžikem tohoto vyhlášení což je 24. dubna 2020.

Životní minimum je vládou stanovená částka. Tato částka se pak bere jako základ pro výpočet nároku na různé sociální dávky. Svoji roli hraje třeba i při výpočtu exekuce nebo insolvence.

Taky děkuji za vstřícnost a lidský přístup.Švamberová

"Seriozně, Bezchybně, Srozumitelně a Rychle.  Přesně tak probíhal proces mé  žádosti o oddlužení postřednictvím společnosti Eura.  Ani ne do měsíce od prvního kontaktu s touto společností jsem měl  usnesením povoleno oddlužení u příslušného krajského soudu a stanoveného insolvenčního správce. 

Společnost Eura doporučuji všem, kteří se rozhodli bezbolestně a spolehlivě  ven z dluhového pekla do nových svobodných a perspektivních dnů.  Štefan Kmeťo.

Děkuji. S pozdravem Štefan Kmeťo.

Během roku 2020 dochází k několika změnám ve způsobu výpočtu exekuce na mzdu, respektive v tom, jak a z čeho se počítá nezabavitelná částka.

Děkuji Vám za vše co jste pro mě udělali  a pro mě dobře , jak se říká vidím světlo na konci tunelu ještě jednou za to moc děkuji. Budu všude kde jenom k tomu budu mít příležitost o Vás povídat jenom to nejlepší. Závěre ještě jednou velké díky a zdraví Bláha František

Dobrý den,celému týmu Eura Real bychom chtěli poděkovat za pomoc při řešení a advokátní kanceláři za právní pomoc při vypracování návrhu smlouvy na oddlužení a s tím vše spojené, s přáním všeho dobrého, ať se daří.Děkuji Šárka Šebková.

Poctivý dlužník nově dosáhne na oddlužení, vynaloží-li veškeré úsilí, které po něm bylo možné spravedlivě požadovat, k plnému uspokojení svých věřitelů.

Tvorba webových stránek, eBRÁNA s.r.o. Realitní software - RealBrána