Recenze EURA řešení Dědictví z GOOGLE.com

Lukáš Beňovský
před 5 dny
Pozitivní: Profesionalita
Davam pet hvezd, ale minus! Diky memu novemu "bratrovi", zastupci spolecnosti EURA sverenske fondy, jsem se u dedickeho rizeni dozvedel, ze z majetku meho zemreleho otce, neuvidim ani korunu, nebot jsem se svym otcem nemel dobre vztahy.OTEC ME ZA POMOCI TETO SPOLECNOSTI VYDEDIL A ODKAZAL MAJETEK UTULKUM nebo charite, nebo buh vi, komu a co si muj otec v  palici vymyslel a vzkazal mi posmrtne pri predani 1,-Kc od zastupce pri dedickem rizeni, ze kdybych se choval jako syn, tak jsem tohoto bratra nemusel poznat,a to,ze otec umrel je vlastne me dedictvi s 1,-Kč. Tak tem svi.nim dekuju!
  • poznámka od EURA řešení Dědictví:

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi. Máte pravdu, klient je pro nás na prvním místě, proto majetek Vašeho otce byl rozdělen dle jeho přání a požadavků. S pozdravem Eura

Petr Kora
před 2 týdny
Pozitivní: Hodnota, Profesionalita, Rychlost odpovědi

Dobrý den, chtěl bych se touto cestou podělit o zkušenost s touto organizací. Za své děti jsem rovným dílem uhradil jejich dluhy, bohužel jim to bylo málo a dožadovali se dalších peněz a majetku. Po poradě se zástupcem Eura jsem nabyl informaci, jak peníze před dětmi ochránit a  přestat se vlastních dětí bát, a to darováním charitě po mé smrti. Děkuji společnosti Eura za to, co pro mě udělali, za ochotu a lidský přístup a hlavně vyřešení mého letitého problému. Vůbec jsem nečekal, že řešení bude tak rychlé a důsledné, protože od té doby mám klid na srdci. Pro ně je klient, jak se říká, až na prvním místě.

Tvorba webových stránek, eBRÁNA s.r.o. Realitní software - RealBrána