ZpětÚvodní strana » Kariéra » Manager pobočky

Manager pobočky

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Akvizice nových klientů
  • péče o stávající klienty, monitoring jejich potřeb
  • Tvorba nabídek, koordinace smluvních podmínek s klienty

POŽADUJEME:

  • SŠ/VŠ v oboru obchodu .
  • Angličtina na komunikativní úrovni.
  • Zkušenosti v oblasti realit
  • Alespoň 3 roky zkušenosti z mezinárodní společnosti
  • Profesionální vystupování, orientace na zákazníka

NABÍZÍME:

  • Motivační ohodnocení vycházející ze zkušeností a úspěchů
  • Nezávislou a zodpovědnou práci
  • Balíček benefitů (služební vůz, stravenky, příspěvky na sport a kulturu, privátní zdravotní péče)

Kontaktujte nás ještě dnes a nezapomeňte napsat tel.kontakt na Vás, abychom zbytečně neprodlužovali dobu vyřízení!Děkujeme

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tvorba webových stránek, eBRÁNA s.r.o. Realitní software - RealBrána