ZpětÚvodní strana » Kariéra » Úvěrový makléř

Úvěrový makléř

Pracovní náplň

  • zajištění administrace činností úvěrového oddělení EURA
  • správa úvěrové dokumentace
  • kontrola plnění podmínek daných klientům úvěrovou dokumentací
  • kontrola čerpání úvěrů
  • ukončování úvěrových smluv

 Požadavky na kandidáta

  • středoškolské vzdělaní
  • pečlivost a spolehlivost
  • znalost účetních výkazů
  • přehled ve finančně-ekonomických otázkách
  • uživatelská znalost Internetu a MS Office
  • anglický nebo německý jazyk na komunikativní úrovni
  • samostatnost, zodpovědnost a vysoké pracovní nasazení

 Nabízíme

  • práce ve stabilní finanční skupině s dominantním postavením ve svém segmentu trhu
  • odborný růst v oblasti bankovnictví
  • atraktivní finanční ohodnocení

Kontaktujte nás ještě dnes:

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tvorba webových stránek, eBRÁNA s.r.o. Realitní software - RealBrána