Franchising ( vlastní pobočka EURA)
Společnost EURA se řadí mezi nejrychleji rozvíjející se kanceláře v ČR.
V současnosti aplikuje na území České republiky EURA Franchising koncept, na základě kterého v průběhu budoucích let plánujeme obsadit všechna krajská města.
Začlenění do franchisového řetězce EURA Vám pomůže se zviditelnit a předčit konkurenci. V rámci celé sítě budou řešeny jednotné marketingové aktivity navazující na celkovou strategii značky EURA .
Společné marketingové postupy zajistí, že o existenci Vaší kanceláře se během krátkého času dozví široká skupina potenciálních klientů a start Vašeho podnikání bude tudíž probíhat daleko rychleji.
Veškeré vzory materiálů potřebných pro Vaši prezentaci a pro fungování kanceláře získáte v rámci uceleného balíku a všechny tyto materiály budou připraveny před samotným otevřením Vaší kanceláře tak, aby byl zajištěn co nejplynulejší start jejího chodu.
Nejpodstatnější výhodou společně sdílených marketingových aktivit je velká úspora finančních nákladů na reklamu spojená s možností nákupu malého množství reklamních materiálů za ceny určené velkým zákazníkům. Stejný princip je zajištěn s Vaší inzercí v inzertních časopisech a na internetových serverech.
Základní pilíře spolupráce s EURA :
• školení
• technologie
• marketing
• konzultace
Sjednejte si schůzku:
Další informace
Rychlé hledání
Z naší nabídky
Oddlužení ZDARMA
- insolvence
- osobní bankrot
- oddlužení manželů
- zastavení exekucí
Svěřenský fond založení
- řešení dědictví
- ochrana majetku
- převod mezi generacemi
Rychlý kontakt
Aktuality
Ústavní soud rozhodl - Chráněné účty pro lidi v exekuci zůstanou zdarma
Přejmenovaný Fair Credit na sebe podal insolvenční návrh
Přejmenovaný Fair Credit na sebe podal insolvenční návrh
Poskytovatel nebankovních úvěrů Fair Credit International, který se před týdnem přejmenoval na CEPO Green3, na sebe dnes podal insolvenční návrh. Podle něj dluží 685 milionů korun, z toho 251 milionů Kč je po splatnosti. Nemá žádné zaměstnance. Situaci chce řešit konkurzem.
Informuje o tom web Hospodářských novin (HN). Podle něho má firma stovky věřitelů, včetně bohatých českých podnikatelů.
Firma poskytovala lidem rychlé spotřebitelské úvěry s vysokým úrokem, ale zároveň na jejich výplatu vybírala peníze od drobných i větších investorů, ať už ve formě dluhopisů nebo skrze investiční fond CFH. Kapitál na výplatu investorů měly dodat mateřská firma Fair Credit Holding a společnost Concord Financial Holding. Firma ale od roku 2018 neměla platnou licenci ČNB na poskytování úvěrů a musela tento byznys ukončit.
„Vzhledem k postupně narůstající krizi na trhu nejprve v důsledku pandemie covidu-19 a následně i v souvislosti s krizí na trhu způsobenou válkou na Ukrajině a turbulentním vývojem na trzích s energiemi a fosilními palivy se však dlužník dostal do situace, kdy začalo být zřejmé, že nebude moci dostát všem svým závazkům,“ stojí v insolvenčním návrhu, pod kterým je podepsán Jiří Záruba.
Tato skutečnost však neznamená, že společnost nebude vymáhat své pohledávky po dlužnících.
Vláda schválila pokračování MILOSTIVÉHO LÉTA 2022
Dlužníci se budou moci zbavit exekucí nejspíš od září 2022. Vláda na středečním zasedání schválila návrh zákona, který umožní části dlužníků splatit exekuce bez úroků. Opakování takzvaného milostivého léta má trvat tři měsíce od 1. září.